Обговорена реформа профільної середньої освіти

Дата: 07.05.2024 12:16

07 травня спеціалісти відділу освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військової адміністрації долучились до онлайн-діалогу із заступником міністра освіти і науки Андрієм Сташківим.

Він зазначив, що головна мета реформи профільної середньої освіти – індивідуалізувати освіту у старшій школі та наблизити її до потреб кожного. Учні зможуть обирати напрям навчання, курси та предмети, а школи проводитимуть якісну профорієнтаційну роботу. Реформа потребує зміни змісту освіти, підходів до організації освітнього процесу, а також створення нової ефективної мережі

Під час обговорень присутні отримали роз’яснення щодо реформи профільної середньої освіти, оновлення освітнього простору, підвищення кваліфікації вчителів, формування мережі шкіл тощо.

Захід було організовано Всеукраїнською Асоціацією ОТГ за підтримки Швейцарсько-українського проєкту DECIDE.