16 військових та членів їх сімей з Гірської міської територіальної громади у квітні одержали 296 тисяч гривень матеріальної допомоги

Дата: 29.04.2024 14:25

З них 13 військовослужбовців і військовослужбовиць, учасників і учасниць бойових дій отримали 260 тисяч гривень (20 тисяч гривень кожному). Трьом мешканцям надано одноразову матеріальну грошову допомогу, як члену сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни/члену сім’ї загиблого (померлого) Захисника і Захисниці України у сумі 36 тисяч гривень (12 тисяч гривень кожному).

Нарахування допомоги відбулося з місцевого бюджету Гірської міської територіальної громади відповідно до Програми підтримки  військовослужбовців, учасників бойових дій та членів їх сімей Гірської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області на 2024-2027 роки, затвердженої розпорядженням начальника Гірської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області від 07.11.2023 №140.

Нагадаємо: з 01 січня 2024 року в Гірській громаді розпочалася реалізація вищевказаної програми. Детально ознайомитися із умовами подання документів та процесом їх розгляду Комісією з питань призначення та виплати одноразової матеріальної грошової допомоги з коштів бюджету Гірської міської територіальної громади, можна за посиланням: https://girska-gromada.gov.ua/news/1705477279/