«Зроблено в Україні»

Дата: 26.04.2024 19:10

26 квітня начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій Бабченко взяв участь у нараді щодо популяризації товарів, вироблених в Україні, та активізації бізнесу до платформи «Зроблено в Україні»

Головуючий на заході перший заступник голови Луганської облдержадміністрації Олексій Смирнов зазначив, що завдяки реалізації зазначеної ініціативи, 40% придбаного товару українського виробництва повертається у бюджет й формує ВВП, а це пряма підтримка української економіки та українського виробника.

Під час наради учасники ознайомилися з основними тезами та новими можливостями платформи «Зроблено в Україні», обговорили досвід реалізації проєкту «Вироблено на Луганщині. Луганщина Моя» та переваги використання регіонального бренду місцевими підприємцями.

Нагадаємо: Урядом було ініційовано проєкт «Зроблено в Україні», який здатний суттєво підтримати український бізнес попри широкомасштабну війну. Важливою складовою цієї політики є принци «допомагай Україні українським». Слідкуйте за платформою «Зроблено в Україні» за посиланням: https://madeinukraine.gov.ua/ та підтримуйте українських виробників!