Відбулося асідання Антикризового штабу стійкості економіки в умовах воєнного стану

Дата: 25.04.2024 16:51

25 квітня заступник начальника Гірської міської військової адміністрації з економічних питань та розвитку інфраструктури Ірина Бєліцька долучилася до засідання Антикризового штабу стійкості економіки в умовах воєнного стану.

На заході розглядався хід виконання Указу Президента від 26 січня 2024 року №31/2024 щодо створення Всеукраїнської платформи «Зроблено в Україні», стан реалізації пропозицій, визначених у попередньому рішенні АШ, із забезпечення пріоритетності українських виробників для національної економіки, поетапного відновлення економічної самодостатності України.

Було підготовлене розгорнуте рішення на основі пропозицій представників хімічної, лакофарбової промисловості щодо нарощування виробництва товарів з високою доданою вартістю. Зокрема, проблематика інвестування у сфері глибокої переробки різних видів сировини, впровадження нових технологій у виробництві продукції, використання інструментів локалізації, обґрунтованого імпортозаміщення, державно-приватного партнерства тощо.

Захід організовано Українським союзом промисловців і підприємців.