Захід з первинної медичної допомоги у Богданівці

Дата: 24.04.2024 17:45

Сьогодні у Богданівському хабі Гірської міської військової адміністрації відбувся захід з первинної медичної допомоги. Він був присвячений виявленню серцево-судинних захворювань.

Внутрішньо переміщені особи мали можливість зробити ЕКГ та отримати консультацію кардіолога. Невролог надавав консультації з лікування неврологічних захворювань та практичні поради, як боротися зі стресом, порушенням сну, тривожністю тощо. Сімейний лікар надавала загальні консультації та послуги, укладала декларації та видавала рецепти за програмою «Доступні ліки». Наші земляки також вимірювали зріст, вагу та отримували поради щодо боротьби із зайвою вагою.

Відвідувачів консультувала команда лікарів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Рубіжанської міської ради, а психологи громадської організації «Аваліст» надавали психосоціальну підтримку.

Хаб знаходиться за адресою: Дніпропетровська область, Павлоградський район, с. Богданівка, вул. Шевченка, 32-Г. Графік роботи: з 09 до 14 години з понеділка по п’ятницю.