Дата: 22.04.2024 15:23

Сьогодні заступник начальника Гірської міської військової адміністрації з економічних питань та розвитку інфраструктури Ірина Бєліцька взяла участь у тренінгу «Залучення громадськості – ключ до успішного розвитку та реалізації якісних проєктів у громадах!». До участі також долучилися спеціалісти відділу економіки та сектору міжнародної підтримки установи.

Учасники отримали знання та навички використання механізмів залучення громадян до прийняття рішень в умовах складності (залучення до процесів відновлення та розвитку в умовах воєнного стану).

Присутні ознайомилися з найкращими практиками участі мешканців громад у місцевому розвитку та отримали рекомендації щодо залучення  громадськості до участі в розробці проєктів та прийнятті рішень з місцевого розвитку.

Захід був організований Проєктом USAID «ГОВЕРЛА» та став можливим завдяки щирій підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).