Дата: 19.04.2024 12:07

Днями заступник начальника Гірської міської військової адміністрації з економічних питань та розвитку інфраструктури Ірина Бєліцька взяла участь у практичному семінарі «Утилізація відпрацьованого тепла як невід’ємний елемент ефективних систем централізованого теплопостачання». До участі також долучилися спеціалісти відділу економіки установи.

У ході заходу були обговорені організаційно-технічні питання утилізації тепла відходів, джерел, технічних рішень та техніко-економічних впливів на системи теплопостачання.

Доповідачі ознайомили присутніх із ключовими європейськими тенденціями та перспективами утилізації відпрацьованого тепла для декарбонізації систем централізованого теплопостачання, а також із досвідом розробки та впровадження систем утилізації відпрацьованого тепла з енергетичного обладнання.

Окремо розглядалися конденсаційні економайзери: приклади з міжнародної практики та особливості застосування конденсаційних економайзерів на підприємствах ТКЕ України, використання теплових насосів для утилізації відпрацьованого тепла на підприємствах централізованого теплопостачання.

Захід організовано за підтримки US AID Проєкт енергетичної безпеки (USAID ПЕБ) Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України.