«Місцеві бюджети в умовах воєнного стану: аналіз, проблеми, перспективи»

Дата: 18.04.2024 15:41

Заступники начальника Гірської міської військової адміністрації Олексій Невечеря та Ірина Бєліцька сьогодні долучилися до публічного діалогу «Децентралізація на зв’язку» «Місцеві бюджети в умовах воєнного стану: аналіз, проблеми, перспективи». До участі також були запрошені спеціалісти фінансового управління та відділу економіки установи.

Запрошені на захід представники Мінфіну, Комітетів ВРУ, Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, асоціацій органів місцевого самоврядування, голови територіальних громад, проєктів міжнародної допомоги та експерти проаналізували виконання місцевих бюджетів у 2021-2023 роках та проблеми виконання місцевих бюджетів у 2024 році.

Крім того, були обговорені стратегічні підходи до реформування системи місцевих фінансів, взаємозв’язок Стратегії розвитку громади із бюджетним процесом, розподіл повноважень та відповідного фінансового ресурсу, внутрішній контроль та аудит тощо.

Публічний захід «Децентралізація на зв’язку» це спільна ініціатива Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), Українського кризового медіа-центру, Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, Всеукраїнської асоціації об’єднаних територіальних громад та порталу «Децентралізація».