Середа з U-LEAD

Дата: 17.04.2024 17:25

Сьогодні спеціалісти структурних підрозділів Гірської міської військової адміністрації взяли участь у інформаційних онлайн-заходах з актуальних тематик. Їх організатором виступила Програма «U-LEAD з Європою».

Учасники ознайомилися з нормативно-правовими вимогами утворення та діяльності комісій з питань ТЕБ та НС у територіальних громадах. Також отримали роз'яснення з особливостей визнання та первісної оцінки основних засобів з урахуванням специфіки діяльності територіальних громад.

Були обговорені порядок складання та процедура затвердження фінансових планів закладів охорони здоров'я, особливості внесення змін до фінплану та механізм контролю за виконанням його показників.

Крім того, учасники розглянули порядок утворення, ліквідації, встановлення і зміни меж адміністративно-територіальних одиниць, процедуру їх найменування та перейменування, а також алгоритм вирішення інших питань адміністративно-територіального устрою України на місцевому рівні.

Довідково: «U-LEAD з Європою» – програма співпраці між українським урядом, Європейським Союзом та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Данією та Словенією, що впроваджується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.