У Хмельницькому хабі надали роз'яснення з порядку отримання компенсації за знищене житло

Дата: 17.04.2024 13:55

Сьогодні у Хмельницькому хабі Гірської міської територіальної громади проведено семінар «Компенсація за знищене житло». Учасники заходу отримали роз’яснення із зазначеного питання. Крім того, надавалися юридичні консультації з питань отримання виплат внутрішньо переміщеним особам, відновлення втрачених правовстановлюючих документів на нерухоме майно тощо.

Після завершення семінару відповідальною особою за роботу штабу були обговорені поточні робочі моменти та шляхи подальшої співпраці з Регіональним координатором Сергієм Яцковським. Йшлося про організацію юридичної інформаційно-роз’яснювальної роботи серед мешканців Луганщини, які знайшли тимчасовий прихисток на Хмельниччині.

Захід був реалізований у рамках програми «Єднання заради дії», що впроваджується IREX in Ukraine разом з Благодійною організацією «Благодійний фонд «Стабілізейшен суппорт сервісез» та за підтримки Державного департаменту США.