Інформація щодо публічної закупівлі, яка підлягає оприлюдненню згідно вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266

Дата: 15.04.2024 17:49

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(інформація про закупівлю)

– Послуги з адміністрування програмного забезпечення «Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний матеріал «КРАЇНА МРІЙ» для 6-7rkfcsd закладів загальної середньої освіти (код ДК 021:2015 48190000-6 Пакети освітнього програмного забезпечення).

ІНФОРМАЦІЯ

ЩОДО ПУБЛІЧНОЇ ЗАКУПІВЛІ, ЯКА ПІДЛЯГАЄ ОПРИЛЮДНЕННЮ  ЗГІДНО  ВИМОГ ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 16.12.2020 №1266

Замовник:                           Комунальна установа «Гірський міський центр фінансово-господарського

забезпечення  комунальних установ та закладів освіти, культури, спорту»

Код ЄДРПОУ:                   44337124

Вид закупівлі:                    відкриті торги з особливостями

Ідентифікатор закупівлі:   UA-2024-04-15-007509-a ● fa251d72d0a244d2a00cf9d008dcb818

Посилання на PROZORRO               https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2024-04-15-007509-a

Предмет закупівлі:            Послуги з адміністрування програмного забезпечення «Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний матеріал «КРАЇНА МРІЙ» для 6-7rkfcsd закладів загальної середньої освіти (код ДК 021:2015 48190000-6 Пакети освітнього програмного забезпечення).

Очікувана вартість предмету закупівлі: 359 600,00 грн з ПДВ

Термін поставки:               до 31 серпня 2024 року

Обгрунтування технічних характеристик

Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі - Послуги з адміністрування програмного забезпечення «Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний матеріал «Країна мрій» для 6-х та 7-х класів (код ДК 021:2015 48190000-6 Пакети освітнього програмного забезпечення) розроблялись на підставі аналізу аналогічних закупівель на офіційному сайті http://prozorro.gov.ua та визначено з урахуванням нормативних документів і стандартів, діючих в Україні.  Діджиталізація освітнього середовища є інструментом, який підвищить якість освіти, її доступність, прозорість і ефективність.

Електронний освітній ресурс «КМ MEDIA ED Profi» є мультимедійним дидактичним матеріалом для Нової Української Школи та має гриф «Рекомендовано МОН України до використання у початкових класах закладів загальної середньої освіти (Лист №1/11-370 від 06.05.2020 р.) та висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи №12.2-18-1/2927 від 17.02.2020 р.

«Дидактичний мультимедійний матеріал «Країна мрій» для 6-х та 7-х класів  включають:

-  Індивідуальний доступ вчителя до електронного освітнього ресурсу з робочого місця

для забезпечення освітнього процесу у традиційній та дистанційній формах навчання;

-  Індивідуальний доступ всіх учнів класу для забезпечення дистанційного навчання;

-  Календарне планування із використанням навчального контенту;

-  Каталог із переліком найменувань навчальних відео;

-  Технічної підтримки за виділеною телефонною лінією.

-  Адаптація/оптимізація WEB-інтерфейсу кабінету EDProfi для можливості доступу з

особистих мобільних пристроїв.

Обґрунтування очікуваної вартості предмету закупівлі

Очікувану вартість предмету закупівлі: Послуги з адміністрування програмного забезпечення «Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний матеріал «Країна мрій» для 6-х та 7-х класів (код ДК021:2015 48190000-6 Пакети освітнього програмного забезпечення) визначено з урахуванням «Примірної методики визначення очікуваної вартості предмету закупівлі» затвердженої Наказом Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 шляхом використання методу «порівняння ринкових цін».

Видавництво КМ Медіа – це сучасне високотехнологічне виробництво, яке більше 20ти років полегшує процес навчання учням та їх батькам.

Новітні технології дозволили  оживити всі сторінки книги, в буквальному сенсі слова, в формі  видеоурока. Посібники видавництва є незамінними помічниками при вивченні англійської мови, виконанні домашніх завдань з усіх предметів початкової та середньої школи.

Вартість  одного курсу навчання «Дидактичний мультимедійний матеріал «Країна мрій» , 6 клас Безстрокова ліцензія.  39500,00 грн.

Потреба для загальноосвітніх закладів громади : 6 клас - 4 комплекта надання  послуг ;

«Дидактичний мультимедійний матеріал «Країна мрій» , 7 клас Безстрокова ліцензія.  49950,00 грн.

7 клас – 4 комплекта надання  послуг.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення

Розмір бюджетного призначення сформований з урахуванням наявної потреби в закупівлі даного виду послуг, та розміром бюджетного призначення на 2024 рік

Розмір бюджетного призначення:359600,00 грн