Дата: 12.04.2024 13:00

Освітяни Гірської громади взяли участь у роботі обласної науково-практичної конференції «Розбудова Нової української школи в Луганській області: реалії та перспективи», яка відбулась 11 квітня 2024 року.

Метою конференції стало об’єднання зусиль освітян на шляху до реформування та  забезпечення якості освіти; репрезентація досвіду впровадження стратегій Нової української школи в систему роботи закладів освіти Луганської області; обговорення актуальних питань організації освітнього процесу та професійного розвитку педагогічних працівників; пошук ідей та можливостей для розбудови НУШ в умовах дистанційного навчання.

Організатори конференції виступили: Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, управління Державної служби якості освіти України в Луганській області, Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Зі вступним словом до учасників конференції звернувся Голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор. Також, освітян привітала Тетяна Ткачова, в. о. директора Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації.

На початку конференції освітян ознайомили з питанням якості освіти в Новій українській школі в умовах воєнного часу; підтримкою вчителя в реалізації нових державних освітніх стандартів та ін.

Далі робота конференції продовжилась на секціях:

• Секція 1. Управлінський супровід упровадження нових державних стандартів.
  • Секція 2. Педагогічна лабораторія інновацій.
  • Секція 3. Безпечна комфортна школа: від ідеї до реалізації.
  • Секція 4. Сучасний урок НУШ: проблеми, пошуки, технології.
  • Секція 5. Нова українська школа: сучасний урок у контексті реформи.

Роботу було організовано так, аби кожен учасник конференції знайшов багато цікавих ідей, нових можливостей та актуальних рішень щодо розбудови Нової української школи в умовах сьогодення.

За результатами конференції, було зазначено, що конструктивна та коректна співпраця закладів освіти, органів державного та місцевого самоврядування є основним вектором подальшої роботи щодо наближення перемоги та розвитку освіти рідного краю.