Середа з U-LEAD

Дата: 10.04.2024 15:52

Сьогодні начальник структурних підрозділів та працівники Гірської міської військової адміністрації взяли участь у інформаційних онлайн-заходах з актуальних тематик, організованих Програмою «U-LEAD з Європою».

Працівники установи отримали роз’яснення ролі і повноважень органів місцевого самоврядування у підтримці ветеранів та членів їх сімей, ознайомилися з формами та методами роботи ОМС з ветеранами війни.

Також були розглянуті особливості організації дошкільної освіти територіальних громад в умовах воєнного стану. Учасники обговорили шляхи охоплення дітей дошкільною освітою та перспективи розвитку дошкільної освіти, що передбачаються новим Законом України «Про дошкільну освіту», який готується до прийняття.

Довідково: «U-LEAD з Європою» – програма співпраці між українським урядом, Європейським Союзом та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Данією та Словенією, що впроваджується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.