У Полтаві відбувся особистий виїзний прийом громадян очільниці пенсійної служби Луганщини

Дата: 09.04.2024 16:50

Сьогодні у Полтавському гуманітарному хабі Гірської міської військової адміністрації відбувся особистий виїзний прийом начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області Ольги Шарунової.

Відвідувачам були надані змістовні роз’яснення щодо можливих шляхів вирішення проблемних питань. Зокрема, луганчани цікавилися питаннями березневої індексації пенсій, розрахунку пенсії у разі втрати годувальника, виплати пенсії за минулі періоди, оформлення допомоги на поховання, проходження відеоідентифікацій тощо.

На завершення візиту відповідальною особою за роботу штабу були обговорені поточні робочі моменти та шляхи подальшої співпраці у напрямку організації інформаційно-роз’яснювальної роботи серед мешканців Луганської області, які знайшли тимчасовий прихисток на Полтавщині.

Для комунікації з пенсійниками можна скористатися вебпорталом Пенсійного фонду України: https://portal.pfu.gov.ua.