Олексій Невечеря відвідав хаб у м. Полтава

Дата: 08.04.2024 20:04

08 квітня відбулася робоча поїздка заступника начальника Гірської міської військової адміністрації Олексія Невечері до гуманітарного штабу громади у м. Полтава.

Із керівником хабу Тетяною Семеновою він обговорив подальші заходи з підтримки мешканців Луганської області та послуги, які надаються у хабі працівниками відділу ГУ Пенсійного фонду України Павлом Кіяновим та начальником ЦНАПу Щастинської міської ВА Юлією Місюк.

Також разом із земляками він долучився до розвантаження гуманітарної допомоги, що надійшла до хабу у вигляді гігієнічних наборів для луганчанок від благодійної організації «Українські сестри».

На завершення візиту заступник очільника Гірської громади вручив ГО «Полтавська обласна організація інвалідів війни, Збройних Сил, учасників бойових дій та силових структур» рукавиці та подушки, вироблені працівниками цього хабу.

Луганчани можуть звернутись до хабу за адресою: м. Полтава, вул. Миколи Дмитрієва, 7, контактний номер телефону +38 050 1372 465.