Видача одноразової матеріальної грошової допомоги продовжується

Дата: 05.04.2024 12:17

У минулому місяці 6 мешканців Гірської міської територіальної громади отримало з бюджету громади одноразову матеріальну грошову допомогу загальною сумою 118 тисяч гривень. Допомога виділялася на компенсування стаціонарного лікування або платного медичного обстеження/операції/лікування в рамках місцевої програми «Милосердя».

Також в рамках цієї ж програми у березні 2024 року 2 породіллі з Гірської громади отримали одноразову матеріальну грошову допомогу при народженні дитини загальною сумою 48 тисяч гривень (по 24 тисячі гривень на кожну дитину).

Місцева соціальна програма «Милосердя» Гірської міської територіальної громади на 2024-2027 роки була затверджена розпорядженням №141 начальника Гірської міської ВА 07 листопада 2023 року.

Нагадаємо: з 01 січня 2024 року в Гірській громаді розпочалася реалізація вищевказаної програми. Детально ознайомитися із умовами подання документів та процесом їх розгляду Комісією з питань призначення та виплати одноразової матеріальної грошової допомоги з коштів бюджету Гірської міської територіальної громади, можна за посиланням: https://girska-gromada.gov.ua/news/1705477279/