Протягом березня 2024 року з місцевого бюджету Гірської міської територіальної громади було виплачено 904 500 тисяч гривень матеріальної допомоги її мешканцям

Дата: 05.04.2024 12:02

Зокрема, одноразову матеріальну грошову допомогу отримало 44 військовослужбовця і військовослужбовиці, учасника і учасниці бойових дій з Гірської громади загальною сумою 880 тисяч гривень (по 20 тисяч кожний), 1 особа з числа членів сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни/члену сім’ї загиблого (померлого) Захисника і Захисниці України у сумі 12 тисяч грн., 1 особа отримала допомогу, як член сім’ї, що знаходиться в пошуку зниклого безвісти військовослужбовця, який брав безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України у сумі 12,5 тисяч гривень.

Нарахування допомоги відбувалося відповідно до Програми підтримки військовослужбовців, учасників бойових дій та членів їх сімей Гірської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області на 2024-2027 роки, затвердженої розпорядженням начальника Гірської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області від 07.11.2023 №140.

Нагадаємо: з 01 січня 2024 року в Гірській громаді розпочалася реалізація вищевказаної програми. Детально ознайомитися із умовами подання документів та процесом їх розгляду Комісією з питань призначення та виплати одноразової матеріальної грошової допомоги з коштів бюджету Гірської міської територіальної громади, можна за посиланням: https://girska-gromada.gov.ua/news/1705477279/