Онлайн-консультація «Візія та стратегія: План Відновлення та розвитку Мирнограда».

Дата: 02.04.2024 13:02

Заступник начальника Гірської міської військової адміністрації з економічних питань та розвитку інфраструктури Ірина Бєліцька взяла участь  в онлайн-консультації, присвяченої розробці Плану відновлення та розвитку Мирноградської міської територіальної громади «Візія та стратегія: План Відновлення та розвитку Мирнограда». До участі також долучилися працівники відділу економіки установи.

На зустрічі було висвітлено широкий спектр питань, пов'язаних з реалізацією комплексних заходів для досягнення сталого розвитку громади. Метою консультації було не тільки визначення ключових напрямків розвитку та відновлення Мирноградської міської територіальної громади, але й обговорення конкретних стратегій та дій, які допоможуть реалізувати заплановане.
Представники Гірської громади, на основі вже отриманого вдалого досвіду Мирноградської громади, зможуть реалізувати багато проєктів, після деокупації.
Під час заходу учасники мали унікальну можливість долучитися до обговорення, поділилися своїми ідеями та досвідом.

Захід став платформою для взаємодій з кваліфікованими експертами, які поділилися знаннями та рекомендаціями щодо впровадження найкращих практик і інноваційних рішень у сфері розвитку територіальних громад.

Цей захід проводився за підтримки Проекту «Справедлива трансформація вугільних регіонів та зелене відновлення енергетичного сектору України», що реалізується в Україні компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, з ініціативи Федерального міністерства економіки та захисту клімату Німеччини (BMWK).