Участь у Всеукраїнському онлайн-семінарі

Дата: 01.04.2024 12:16

29 березня відбувся Всеукраїнський онлайн-семінар «Успішні кейси впровадження нової модельної програми з фізичної культури у мережі Шкіл JuniorS та переваги долучення до спільноти вчителів JuniorS».

У онлайн-семінарі взяли участь головні спеціалісти відділу освіти, культури, молоді та спорту разом з вчителями фізичної культури Гірської міської територіальної громади.

Під час заходу були розглянуті теми:

• «Переваги модельної навчальної програми з фізичної культури в НУШ»;
  • «Взаємозв’язок ментального здоров’я та фізичної активності: результати всеукраїнського опитування U-Report»;
  • «Переваги долучення до мережі Шкіл JuniorS»;
  • «Впровадження модельної програми з фізичної культури в дистанційному режимі»;
  • «Виклики впровадження модельної програми у сільській місцевості»;
  • «Впровадження сучасних діджитал практик у модельну програму з фізичної культури та у позашкілля»;
  • «Організація спільноти в межах громади щодо успішного впровадження модельної програми з фізичної культури».

Організаторами заходу є ГО «Рух Олександра Педана «JuniorS» за сприяння Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» та Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.