Відбулося засідання Антикризового штабу стійкості економіки в умовах воєнного стану

Дата: 28.03.2024 15:21

28 березня Український союз промисловців і підприємців проводив чергове засідання Антикризового штабу стійкості економіки в умовах воєнного стану. До участі долучилися спеціалісти відділу економіки Гірської міської військової адміністрації.

Під час засідання учасники розглянули галузеві складові формування політики зі стимулювання попиту на українські товари легкої промисловості. Зокрема, увагу було акцентовано на ефективності виконання Плану заходів з підтримки легкої промисловості України на 2022-2024 роки, розширенні локалізації на галузеві товари, питанні якісної верифікації постачальників державних та публічних закупівлях.

Окремо обговорені врахування потреб критичних спеціальностей при бронюванні працівників, навчання кадрів, можливості поширення галузевого досвіду про надання статусу Національного виробника тощо.

Захід проходив за участі представників Верховної Ради України, міністерств, структурованих об’єднань та організацій промисловців, підприємців, роботодавців та профспілок.