«Фінансування заходів з відновлення територіальних громад з місцевого бюджету»

Дата: 28.03.2024 14:01

Сьогодні Асоціація міст України проводила вебінар «Фінансування заходів з відновлення територіальних громад з місцевого бюджету». До участі у ньому були запрошені спеціалісти фінансового управління та відділу економіки Гірської міської військової адміністрації.

Під час навчальної програми учасники обговорили взаємозв’язок формування Державного бюджету України та місцевих бюджетів, питання формування та реалізації політики місцевого оподаткування як джерела відновлення тощо.

Присутні також шукали шляхи підвищення фінансової та економічної стійкості територіальних громад України.

Вебінар проводив тренер Юрій Стефанчук, експерт з місцевого самоврядування західних територій, директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України.

Захід реалізовано у рамках проєкту Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів (SRER) спільно з ПРООН.