Дата: 28.03.2024 12:23

Сьогодні спеціалісти відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору, економіки та сільських територій Гірської міської військової адміністрації доєдналися до щотижневого вебінару Асоціації малих міст України. Темою для обговорень стало «Управління земельними ресурсами територіальної громади в контексті євроінтеграції/Європейського Зеленого курсу».

Спікером заходу виступив Деркульський Роман, молодший науковий співробітник відділу експериментального проектування землекористування «Інноваційний центр» Національної академії аграрних наук України. У своїй доповіді він акцентував увагу на змінах у законодавчій базі, які можливо очікувати у зв’язку з євроінтеграцією, та фактах, які можуть вплинути на повноваження місцевого самоврядування.

Учасників також ознайомили із прикладами кращих європейських практик застосування нових технологій як в енергозабезпеченні, так і в управлінні громадами в цілому.

Наостанок Роман Деркульський надав відповіді на запитання, які виникли протягом зустрічі.