Привітання начальника Гірської міської військової адміністрації з Днем Національної гвардії України

Дата: 26.03.2024 06:45

Шановні воїни-нацгвардійці! Сьогодні Національна гвардія України відзначає десяту річницю свого створення.

Цей день тисячі гвардійців і гвардійок зустрічають на передовій. За ці 10 років нацгвардійці пліч-о-пліч з іншими формуваннями Сил оборони дають відсіч ворогу. У 2014-му Ви одними з перших зупиняли гібридну російську агресію, а згодом – повномасштабне вторгнення рф.

З початку повномасштабного вторгнення Ви звільняли Київщину, Чернігівщину, Сумщину. Вели кровопролитні бої за Луганщину. Ви героїчно тримали оборону Маріуполя навесні 2022-го, брали участь в успішному контрнаступі на Харківщині та деокупації Херсонщини.

Ви продовжуєте нищити ворога та з честю виконуєте низку інших важливих завдань. Серед них – охорона громадського порядку, органів влади, важливих державних об’єктів, дипломатичних представництв іноземних держав, конвоювання підсудних та військовополонених, розмінування українських територій. Ви - приклад мужності для всіх чоловіків у нашій країні й за її межами!

Вічна шана гвардійцям, які віддали свої життя за Свободу України, за безпеку наших громадян, за мир та спокій на рідній землі!

Слава Україні!

начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій БАБЧЕНКО