Привітання начальника Гірської міської військової адміністрації з Днем Служби безпеки України

Дата: 25.03.2024 06:45

Шановні працівники Служби Безпеки України! Від себе особисто та всієї громади щиро вітаю Вас з професійним святом!

Ви захищаєте конституційний лад та державний суверенітет України, дбаєте про інтереси українського народу. Ви берете активну участь у бойових діях, затриманнях диверсантів, викриттях сепаратистів і колаборантів. Ви ретельно документуєте усі злочини, вчинені окупантами на українській території, щоб жоден з них не зміг уникнути справедливої відплати.

Саме завдяки Вашим ефективним діям, росія втратила один із «козирів» у цій війні – свої агентурні мережі. І тепер ті, хто зрадив Україну, отримують не посади в адміністраціях окупантів, а реальні терміни у в’язницях.

У цей святковий день висловлюю подяку всім співробітникам СБУ за те, що справою життя обрали захист України та, незважаючи на труднощі, продовжуєте боронити нашу державу. Бажаю Вам щоденних перемог та досягнення всіх поставлених цілей!

Разом до Перемоги! Слава Україні!

начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій БАБЧЕНКО