Робоча нарада зі спеціалістами відділу економіки

Дата: 22.03.2024 14:44

Сьогодні під головуванням заступника начальника Гірської міської військової адміністрації з економічних питань та розвитку інфраструктури Ірини Бєліцької відбулася робоча нарада. Вона була присвячена виконавській дисципліні спеціалістів відділу економіки та сектору міжнародної підтримки.

Учасники обговорили питання своєчасного і якісного виконання поставлених завдань, проведення щоденного моніторингу виконання документів, щотижневого та щомісячного узагальнення інформації. Присутні також розглянули порядок ведення діловодства, архівної справи та порядку розгляду звернень громадян.

За підсумками наради, Ірина Бєліцька доручила спеціалістам відділу постійно підвищувати персональну відповідальність за виконання покладених на них посадових обов'язків, а також визначити проблемні питання, яким необхідно приділити найбільшу увагу.