Проведено чергову освітянську нараду

Дата: 22.03.2024 10:50

Вчора під головуванням заступника начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інни Деміденко відбулася чергова освітянська нарада.

На її початку Інна Петрівна наголосила на необхідності проведення Єдиного дня Цивільної безпеки та відповідних заходів у закладах дошкільної, загальної середньої освіти Гірської міської територіальної громади.

Продовжуючи нараду, учасники обговорили стан функціонування та наповнюваності вебсайтів закладів освіти та культури. В. о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Вікторія Козаченко зазначила, що під час моніторингу вебсайтів закладів освіти не виявлено недоліків у їх роботі. На вебсайтах оперативно висвітлюються різні аспекти та напрямами діяльності установ, що сприяє спроможності надавати якісні освітні послуги, створюючи цим позитивний імідж, як всієї установи, так і її працівників.

Наприкінці наради працівники КУ «Гірський міський Центр фінансово-господарського забезпечення комунальних установ та закладів освіти, культури, спорту» ознайомили присутніх з особливостями внесення відомостей про трудову діяльності працівників до електронної трудової книжки.