Опитування для молодіжних центрів та просторів

Дата: 21.03.2024 10:24

В умовах викликів воєнного часу, ще більше зростає необхідність у підтримці діяльності молодіжних центрів та просторів на території України для подальшого їх розвитку. З метою створення передумов можливої співпраці з донорськими організаціями, що співпрацюють з Міністерством молоді та спорту України, у наданні матеріально-технічної допомоги молодіжним центрам і просторам є необхідність створення актуальної аналітичної бази даних.

Тому державна установа «Всеукраїнський молодіжний центр», у співпраці з Міністервством молоді та спорту України, проводить дане опитування.

Отримана інформація надасть можливість молодіжним центрам та просторам потрапити на цифрову карту у мобільному застосунку «ДІЯ» (інформаційна система для керування діяльністю молодіжних центрів, що нині перебуває у тестовому форматі) або у візитівку, що буде розміщена на офіційному сайті Всеукраїнського молодіжного центру.

Запрошуємо вас приєднатися до опитування, щоб розширити можливості вашого молодіжного центру або молодіжного простору.

У разі виникнення додаткових запитань звертайтеся до фахівця відділу розвитку молодіжних центрів державної установи «Всеукраїнський молодіжний центр» – Олександри Полішко за електронною поштою: vrmcnpv2019@gmail.com