Обговорено Закон України від 26.02.2024 № 3563-ІХ

Дата: 18.03.2024 13:22

«26 лютого 2024 року Президент підписав Закон України № 3563-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку зміни цільового призначення земельних ділянок для залучення інвестицій з метою швидкої відбудови України». Він набирає чинності через три місяці з дня його опублікування» – так розпочала нараду заступник начальника Гірської міської військової адміністрації з економічних питань та розвитку інфраструктури Ірина Бєліцька.

Заступник начальника зауважила, що Закон спрощує порядок зміни цільового призначення земельних ділянок, розташованих на територіях поза населеними пунктами, стосовно яких відсутня затверджена містобудівна документація на місцевому рівні. Ним також запроваджені інші зміни, які сприятимуть залученню інвестицій з метою відбудови наших населених пунктів.

У ході жвавих обговорень працівники відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій висловили своє бачення та надали пропозиції щодо подальшої роботи, беручи до уваги зазначений Закон.

Завершуючи нараду, Ірина Бєліцька наголосила на необхідності подальшого вивчення та опрацювання нової законодавчої бази для її подальшого використання у роботі.