Привітання начальника Гірської міської військової адміністрації із Днем працівників житлово-комунального господарства та і побутового обслуговування населення

Дата: 17.03.2024 06:45

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

У цей непростий для країни час ми ще більше почали цінувати роботу комунальників, які нас забезпечують водопостачанням, світлом, теплом, чистотою населені пункти громад.

Хочу висловити щиру вдячність Вам, для кого створення щоденних зручностей людям, поліпшення умов їх побуту стало сенсом життя. У такий нелегкий час для нашої Держави, Ви, ризикуючи власним життям, робите все для того, щоб у оселях наших людей було тепло, вода, світло.

У цей святковий день висловлюю щиру повагу та вдячність за натхненну працю всім, хто працює у комунальній сфері. Дякую за таку цінну роботу, де кожен із Вас – на своєму місці. Здоров’я, миру, благополуччя та затишку у ваших родинах!

Разом до Перемоги! Слава Україні!

начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій БАБЧЕНКО