Підбиті підсумки І обласного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2024»

Дата: 15.03.2024 16:17

Протягом січня-лютого 2024 року проводився обласний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2024» за темою «Нектар життя». Він проводився у трьох номінаціях: «Фото», «Відео», «Анімація».

Незважаючи на складні умови організації роботи закладів Гірської міської територіальної громади в дистанційному форматі, проживання учасників освітньо-виховного процесу в областях на підконтрольних Україні територіях та за кордоном, учнівська молодь Луганщини активно взяла участь у заході.

Щиро вітаємо переможців конкурсу:

У номінації «Фото»:

Кузнецов Матвій Дмитрович, учень 5-го класу Золотівського ліцею № 16 Гірської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області (робота: «Чарівний шлях апельсина: від насінинки до корисного соку», керівник: Гончаренко Наталія Олександрівна, вчитель хімії та біології), за зайняте ІІ місце.

У номінації «Відео»:

Оберемко Євген Олександрович, учень 6-го класу Золотівського ліцею № 16 Гірської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області (робота: «Виготовлення корисних солодощів зі свіжих фруктів», керівник: Гончаренко Наталія Олександрівна, вчитель хімії та біології), за зайняте І місце.

Ковальчук Тимур Віталійович, учень 4-го класву Золотівського ліцею № 5 Гірської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області (робота: «Безперервний рух життя», керівник: Лісова Юлія Юріївна), за зайняте І місце.

У номінації «Анімація»:

Бабич Роман Артемович, учень 4-го класу Золотівського ліцею № 5 Гірської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області (робота: «Нектар життя», керівник: Лісова Юлія Юріївна), за зайняте І місце.

Зайцев Микита Олександрович, учень 4-го класу Золотівського ліцею № 5 Гірської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області (робота: «Нектар життя», керівник: Лісова Юлія Юріївна), за зайняте І місце.

На ІІ (фінальному) етапі Фестивалю у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді Міністерства освіти і науки України наша громада буде представлена наступними роботами:

- «Безперервний рух життя» Ковальчука Тимура Віталійовича, учня 4-го класу Золотівського ліцею № 5;

- «Виготовлення корисних солодощів зі свіжих фруктів» Оберемка Євгена Олександровича, учня 6-го класу Золотівського ліцею № 16;

- «Нектар життя» Бабича Романа Артемовича, учня 4-го класу Золотівського ліцею № 5;

- «Нектар життя», Зайцева Микити Олександровича, учня 4-го класу Золотівського ліцею № 5.

Гірська міська військова адміністрація висловлює подяку учням, директорам закладів освіти, педагогам, керівникам гуртків та вчителям, які сприяли проведенню та долучилися до Всеукраїнського юнацького фестивал. «В об’єктиві натураліста – 2024».