Дата: 15.03.2024 15:49

14 березня Асоціація малих міст України проводила вебінар «Розпорядження землями, які зайняті зеленими насадженнями в тому числі порядок вирубки дерев за межами населених пунктів». До участі долучилися спеціалісти відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій Гірської міської військової адміністрації.

Спікер заходу, науковий співробітник Інституту землекористування Національної академії аграрних наук України, доктор філософії, PHD з економіки Андрій Дорош розповів про порядок вирубки зелених насаджень в межах та за межами населених пунктів, визначення розміру збитків, реципієнт отримання розрахованих збитків. Також він навів приклади підходів, що треба робити для уникнення втрати земель комунальної власності під час інвентаризації земель, зайнятих лісовими насадженнями.

Присутні обговорили законодавство, що регулює питання повноважень при розпорядженні землями, які зайняті зеленими насадженнями та питання введення поняття «самозаліснені ділянки».

Після закінчення вебінару Андрій Дорош надав відповіді на запитання, які виникали під час зустрічі.