Нарада з питань профорієнтаційної роботи в закладах освіти Гірської громади

Дата: 12.03.2024 15:59

12 березня відбулась нарада з керівниками закладів освіти з питань профорієнтаційної роботи в закладах освіти Гірської громади.

На початку наради було зазначено, що профорієнтаційна робота – один із головних аспектів виховної роботи, спрямований на підготовку учнів до свідомого вибору професії, визначення свого місця у суспільстві. Така робота організовується з урахуванням вікових та індивідуально-психологічних особливостей учнів, їхніх нахилів, інтересів, задатків та готовності до певних видів діяльності й рівня сформованості учнівського колективу.

Тому до присутніх була донесена інформація про критерії вступу до Луганського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, який тимчасово розташований у м. Березань Київської області.

Ліцей з 1 березня розпочав прийом документів для вступу. Всю додаткову інформацію можна дізнатись за телефоном приймальної комісії: 0505959408

Вебсайт: lugakadet.com.ua

Сторінка Facebook: Луганський військовий ліцей. Кремінна