«Трудові відносини у сфері освіти: актуальні законодавчі норми»

Дата: 12.03.2024 15:58

Сьогодні спеціалісти відділу освіти, культури, молоді та спорту взяли участь у вебінарі «Трудові відносини у сфері освіти: актуальні законодавчі норми».

Спікерами виступили Андрій Мацокін та Сергій Яцковський, національні експерти Швейцарсько-українського проєкту DECIDE «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».

Учасники обговорили нюанси застосування норм трудового законодавства та служби в органах місцевого самоврядування у період воєнного часу. Зокрема, розглядалися питання особливостей конкурсного відбору, укладання та припинення строкових трудових договорів та контрактів з урахуванням особливостей та умов реалізації процедур, трудових і соціальних гарантій працівників сфери освіти в умовах воєнного стану, їх тарифікації та можливості суміщення праці.

Наостанок увагу учасників було акцентовано на штатному розписі та кадровій документації закладів освіти.

Захід організовано Всеукраїнською організацією об’єднаних територіальних громад.