Про реалізацію державної молодіжної політики

Дата: 12.03.2024 12:38

Вчора спеціалісти відділу освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військової адміністрації взяли участь у онлайн-зустрічі Міністерства молоді та спорту України зі структурними підрозділами військових адміністрацій, які відповідають за реалізацію державної молодіжної політики.

Під час зустрічі присутні ознайомилися з планами Міністерства та проєктом Календарного плану заходів державної політики з питань молоді на 2024 рік. Були розглянуті результати аналізу утворення Молодіжних рад в регіонах та проаналізовані заявки на Премію КМУ за особливі досягнення молоді.

Окремо учасники обговорили механізми співпраці, що сприяють обміну ідеями, ресурсами та досвідом для підтримки молодіжних ініціатив на регіональному рівні.

По завершенню, учасники отримали відповіді на запитання, які виникали протягом заходу.