Сама собі ціль: учительський конструктор про силу жінок

Дата: 07.03.2024 08:10

Одним із наслідків радянського минулого є викривлене сприйняття Дня боротьби за права жінок. Подолати ці наративи й переосмислити значення 8 березня допоможе урок-конструктор для вчителів.

Його особливості

складається з презентації, відео, путівника для самостійного проведення заняття;
має історичну та літературну змістові лінії;
містить інтерактивні матеріали для групових активностей і обговорень.

Такий формат дозволить кожному педагогу сконструювати унікальний урок і доступно пояснити школярам значення Міжнародного дня боротьби за права жінок і міжнародний мир. Урок акцентує увагу на гендерних стереотипах і шляхах їхнього подолання, а також пропонує знайомство з видатними жінками у світовій історії й українським жіночим рухом, розкриває тему жінок-захисниць у ЗСУ.

Застосувати ці матеріали можна під час інтегрованих уроків з літератури, історії, інших гуманітарних дисциплін та проведення нестандартної класної години для учнів 9–11 класів.

Ознайомитися з конструктором уроку можна тут: https://osvitoria.media/.../sama-sobi-tsil-vchytelskyj.../

Проєкт реалізовано в партнерстві Projector Foundation та ГО Дівчата за підтримки Освіторія та проєкту «Не дрібниці»