Дата: 08.03.2024 14:19

Вчора спеціалісти відділу освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військової адміністрації долучилися до онлайн заходу «Впровадження кластерної моделі для сталого відновлення громад та регіонів України».

Спікером виступила Наталія Гнатюк, президент Громадської організації Фонд Сталого Розвитку «Стара Волинь». Вона надала практичну інформацію представникам територіальних громад щодо ефективних моделей підготовки органів місцевого самоврядування до сталого відновлення на основі кластерної моделі, інноваційних SMART технологій та соціального згуртування.

Захід організовано Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» на базі Платформи «Молодь, спорт, культура», «Соціальний захист та згуртованість» за підтримки Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).