Рада з питань внутрішньо переміщених осіб

Дата: 07.03.2024 14:46

Постановою Кабінету Міністрів України від 01 грудня 2023 р. №1260, внесено зміни у «ПРИМІРНЕ ПОЛОЖЕННЯ про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб».

Постановою визначено такі зміни:

- склад Ради утворюється у кількості не більше 30 осіб.

Чисельність внутрішньо переміщених осіб повинна становити не менше ніж 50 відсотків;

- до складу Ради входять по одному представнику від громадських об’єднань та благодійних організацій;

- відбір членів Ради здійснюється на підставі поданих документів в адміністрацію.

Необхідні документи:

- заява у довільній формі, в якій зазначається про готовність працювати у Раді;

- документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- документ про освіту;

- мотиваційний лист;

- резюме із зазначенням контактного номера телефону та адреси електронної пошти кандидата;

- довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи.

Основними критеріями відбору кандидатів у члени Ради є бажання працювати на громадських засадах, активна участь у громадській діяльності, наявність особистих досягнень або реалізованих проєктів у сфері захисту внутрішньо переміщених осіб, наявність конкретних пропозицій щодо особистого вкладу в реалізацію завдань Ради.

Таким чином, постанова доповнює необхідний раніше перелік документів та вказує на компетентності якими мають володіти потенційні члени Ради.

За інформацією Громадської організації «Зелена альтернатива України».