Культурна програма для внутрішньо переміщених осіб

Дата: 06.03.2024 19:27

Сьогодні працівниками Полтавського гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації для внутрішньо переміщених осіб організовано похід до музею.

Наші земляки за запрошенням Центру адаптації ВПО відвідали Полтавський літературно-меморіальний музей Володимира Короленка та приєдналися до екскурсії «Ліга порятунку дітей». Літературно-меморіальний музей Володимира Галактіоновича Короленко було створено у 1940 році. Розташований він у меморіальному будинку, де письменник провів дитинство та юні роки.

Експозиція музею розміщена у семи залах, відображаючи хронологічно життя та творчість Короленка. Основний фонд музею налічує понад 10 тисяч зразків, серед яких меморіальні речі, видання творів Короленка та його сучасників, твори графіки, живопису, скульптури та прикладного мистецтва, велика бібліотека, особисті речі письменника та його родини, рукописи циклу сибірських оповідань та інші.

Гірська міська ВА висловлю щиру вдячність організатору заходу та працівникам музею за підтримку луганчан.