Уряд оновив порядок надання допомоги на проживання та запропонував новий підхід до обліку

Дата: 06.03.2024 13:43

З 01 грудня 2023 р. Допомога ВПО не виплачується:

1. особі, котра здійснила на суму, що перевищує 100 тис. гривень, купівлю земельної ділянки, квартири тощо;

2. особі, яка має на депозитному банківському рахунку (рахунках) кошти в загальній сумі, що перевищує 100 тис. гривень;

3. особі, яка має у власності житлове приміщення/частину житлового приміщення, що розташоване на територіях, не включених до переліку територій, або територіях, включених до переліку територій, щодо яких визначено дату завершення бойових дій.

З 01 грудня 2023 р. допомога не призначається/не виплачується на сім’ю якщо протягом трьох місяців перед зверненням або під час її отримання:

1. було придбано транспортний засіб (механізм), що підлягає реєстрації в установленому законодавством порядку, з року випуску якого минуло менш як п’ять років;

2. здійснено купівлю квартири (будинку) за рахунок коштів, виділених з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації.

Таким чином, постановою визначено зміни, що регулюють різні аспекти допомоги ВПО.

За інформацією Громадської організації «Зелена альтернатива України».