Дата: 29.02.2024 11:57

Сьогодні спеціалісти відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій Гірської міської військової адміністрації взяли участь у вебінарі «Методи та інструменти управління ресурсами громади шляхом розробки та ухвалення типових положень щодо визначених питань».

Спікером заходу виступив заступник директора Інституту землекористування Національної академії аграрних наук України Андрій Тарнопольський. Він висвітлив питання основних складових управління землями громад.

Учасники, зокрема, обговорили порядок надання та вилучення земельних ділянок на території громад, здійснення контролю за використанням та охороною земель. Також були наведені приклади видів місцевої нормативної бази для управління ресурсами територіальних громад.

Наостанок Андрій Тарнопольський надав відповіді на всі запитання, які виникли протягом зустрічі.

Захід організовано Асоціацією малих міст України.