Закінчився ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у Луганській області

Дата: 28.02.2024 18:14

Сьогодні Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти проводив нараду з приводу закінчення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. До участі були запрошені освітяни Гірської міської територіальної громади.

Присутні ознайомилися з результатами проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. Слід зазначити, що всі учасники виконували завдання дистанційно в синхронному режимі. Організаційним комітетом були надані чіткі інструкції щодо проведення олімпіади й алгоритму виконання завдань. Здійснювалось постійне відеоспостереження з метою забезпечення прозорого проведення олімпіад.

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад закладів освіти Гірської громади показали високі результати та посіли призові місця. Серед них:

- з біологіїї – 3 місце – Гладка Єлизавета, учениця 8 класу Золотівського ліцею №5;

- з історії – 3 місце – Брижак Єлизавета, учениця 8 класу Золотівського ліцею №5;

- з української мови – 2 місце – Брижак Єлизавета, учениця 8 класу Золотівського ліцею №5; 2 місце – Кравченко Ольга, учениця 11 класу Золотівського ліцею №5;

- з англійської мови – 3 місце – Горденко Софія, учениця 11 класу Нижнєнського ліцею №36.

Щиро вітаємо переможців та учасників ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. Бажаємо подальшого творчого та інтелектуального зростання, відкриваючи світ знань! Висловлюємо щиру вдячність всім педагогам, які готували учнів до змагань!