Привітання начальника Гірської міської військової адміністрації з Днем штурманської служби авіації Збройних Сил України

Дата: 28.02.2024 06:45

Шановні військовослужбовці!

Сьогодні в Україні відзначають День штурманської служби авіації Збройних Сил. Бути штурманом це відповідальна та непроста робота, яка потребує окремих здібностей до обчислювання. Зазвичай штурман прокладає курс, обчислює переміщення і зазначає пересування літального апарату на карті.

Від чіткості Ваших розрахунків, особливо під час бойових дій в умовах потужної протидії противника, залежить безпека польотів і ефективність бойової роботи.

У цей святковий день щиро вітаю Вас із професійним святом. Бажаю сумлінно й фахово підходити до вирішення усіх завдань, безпечних маршрутів, бойової наснаги, міцного здоров’я і безхмарного неба!

Разом крокуємо до перемоги!

начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій БАБЧЕНКО