Проведено освітянську нараду

Дата: 23.02.2024 12:07

«Аналіз курсової підготовки педагогічних працівників у 2023/2024 навчальному році свідчить про її ефективність», – так розпочала освітянську організаційну нараду заступник начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інна Деміденко.

На початку наради учасники обговорили напрями та результати підвищення професійної компетентності та фахової майстерності педагогічних працівників закладів освіти Гірської громади. Інна Петрівна зауважила, що зросла результативність навчання учнів, збільшилася кількість призових місць, отриманих учнями у Всеукраїнських олімпіадах та конкурсах, вчителі отримали нові знання з цифрової та психосоціальної підготовки.

Були обговорені зміни, внесені до нормативно-правових документів щодо атестації педагогічних працівників, визначені проблеми та виклики щодо її організації відповідно до вимог нового Положення.

Окремо були обговорені питання організації замовлення документів про освіту державного зразка у цьому навчальному році.

Завершуючи нараду, Інна Деміденко наголосила на необхідності постійного підвищення кваліфікації педагогічних працівників.