Вітаємо переможців!

Дата: 15.02.2024 17:08

З 05 по 10 лютого 2024 року був проведений І етап Чемпіонату Луганської області (ІІ етап Чемпіонату України) з пішохідного туризму серед юнаків у закритих приміщеннях.

У змаганні взяли участь учні закладів освіти Гірської міської територіальної громади.

Відповідно до підсумкових протоколів І етапу «В’язання вузлів. Вузол Провідник вісімка» грамотами Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства нагороджені:

- Чистков Богдан, учень Золотівського ліцею №5 за зайняте ІІІ місце в особистому заліку серед юнаків молодшої вікової групи;

- Гусєва Кіра, учениця Гірського ліцею за зайняте ІІ місце в особистому заліку серед дівчат старшої вікової групи;

- Гордусенко Мілана, учениця Гірського ліцею за зайняте І місце в особистому заліку серед дівчат середньої вікової групи;

Гірська міська військова адміністрація бажає юним туристам здоров’я, нових спортивних досягнень та подальших перемог!