Дата: 15.02.2024 17:01

Сьогодні Асоціація малих міст України проводила вебінар «Проблемні питання, що виникають у процесі розробки технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок громади». До участі долучилися спеціалісти відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій Гірської міської військової адміністрації.

Присутні обговорили проблеми, які ускладнюють розробку технічної документації та види помилок у Державному земельному кадастрі, які впливають на якість технічної документації.

Зокрема, спікер заходу, науковий співробітник Інституту землекористування Національної академії аграрних наук України, доктор філософії, PHD з економіки Андрій Дорош ознайомив із проблемними питанням, які виникають при проведенні нормативно грошової оцінки, наявності вихідних даних, що необхідні для проведення робіт.

Окремо він надав приклади проблем, які ускладнюють розробку технічної документації, видів помилок у Державному земельному кадастрі, які впливають на якість технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок громади.

Після закінчення вебінару Андрій Дорош надав відповіді на всі запитання, які виникли під час зустрічі.