Інна Деміденко: Особливо в умовах війни питання гендерної рівності залишається актуальним і потребує прийняття важливих та рішучих дій щодо його подолання

Дата: 06.02.2024 18:44

06 лютого спеціалісти відділу соціального захисту населення та охорони здоров'я Гірської міської військової адміністрації та працівники комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Гірської міської територіальної громади взяли участь у вебінарі «Просування гендерної рівності та підвищення обізнаності щодо завдань резолюції РБ ООН 1325».

Під час заходу учасники ознайомились із основними поняттями з тематики «Гендерна рівність» та основними сферами реалізації національного плану дій з виконання резолюції ради безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека». Також було розглянуто завдання резолюції РБ ООН 1325.

Тренінг проходив у форматі постійного діалогу між організаторами та учасниками. Результатом стало підвищення обізнаності виконавців та співвиконавців Регіонального та місцевих планів дій 1325 «Жінки. Мир. Безпека»

Захід реалізовано завдяки підтримці Уряду Королівства Нідерландів у рамках проєкту «Жінки. Мир. Безпека: місцеві потреби – місцеві рішення», що впроваджується Українським Жіночим Фондом.