Сьогодні у Хмельницькому гуманітарному штабі Гірської міської військової адміністрації відбувся захід «Допоможи собі – допоможи людям»

Дата: 05.02.2024 16:54

Він був присвячений ментальному здоров’ю. Лікарка комунального підприємства «Міловський центр первинної медико-санітарної допомоги» провела інформаційно-просвітницьку зустріч з фахівцями хабу. Метою заходу стала соціальна реконструкція та підтримка психічного здоров’я. Учасники отримали рекомендації з адаптації у стресових ситуаціях та з надання першої необхідної допомоги людям.

Окремо присутні дізналися, як боротися з перевтомою, як впоратись з панікою та тривогою, як допомогти тим, хто паралізований тривогою.

Працівники штабу отримали корисні поради та нові знання для подальшої роботи з внутрішньо переміщеними особами та набули досвіду, як підтримувати здоровий психологічний стан, адже до стресу можна адаптуватись, але усунути його причини все ж таки краще.