Обговорені збитки, завдані земельним ресурсам Гірської громади

Дата: 05.02.2024 14:38

Заступником начальника Гірської міської військової адміністрації з економічних питань та розвитку інфраструктури Іриною Бєліцькою проведено нараду з працівниками відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій щодо визначення шкоди та збитків, завданих земельним ресурсам.

«Бойові дії на території України завдають шкоди не лише життю та здоров’ю українців, але й землі та природним ресурсам. Тому зараз одним із важливих питань є визначення шкоди, завданої землі та ґрунтам Гірської громади внаслідок бойових дій», – так розпочала нараду Ірина Бєліцька.

Вона наголосила, що 02.12.2023 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України №1256 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 р. №326». Відповідно до постанови визначення шкоди та збитків здійснюється за окремими напрямами.

Так, учасники обговорили порядок визначення втрат земельного та лісового фонду, збитків, завданих природно-заповідному фонду, шкоди, завданої земельним ресурсам та атмосферному повітрю тощо.

За підсумками наради Ірина Бєліцька надала доручення напрацювати механізм фіксації обговорених збитків, адже ці напрацювання стануть у нагоді після деокупації та відновлення Гірської міської територіальної громади.