Проведено нараду щодо обізнаності соціальних працівників у сфері надання першої домедичної допомоги

Дата: 02.02.2024 15:24

«Домедична допомога є комплексом невідкладних заходів, спрямованих на поновлення або збереження життя та здоров`я потерпілого, що здійснюється до прибуття медичного працівника. Соціальні працівники через специфіку соціальної роботи повинні вміти адекватно зреагувати на будь-який виклик та вміти надавати першу домедичну допомогу», – такими словами розпочала соціально спрямовану нараду заступник начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інна Деміденко.

Інна Петрівна зауважила, що оскільки перша невідкладна допомога надається не лікарями, то важливо дотримуватись певних принципів її надання, що значно підвищить її результативність.

Під час наради учасники ознайомилися з основними нормативно-правовими актами, що регламентують надання домедичної допомоги, та обговорили  алгоритм надання вчасної домедичної допомоги при серцевих хворобах, кровотечах, переломах та інших травмах. Такі навички знадобляться соціальним працівникам під час роботи із населенням та у різних життєвих ситуаціях.

За підсумками наради Інна Деміденко надала доручення соціальним працівникам, які раніше не проходили курси домедичної підготовки, долучитися до їх проходження у цьому році.