Дата: 01.02.2024 14:40

Сьогодні спеціалісти відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій Гірської міської військової адміністрації взяли участь у вебінарі «Управління землями комунальної власності: загальні принципи, повноваження та їх реалізація. Підходи, методи та інструменти управління», який був організований Асоціацією малих міст України.

Спікером заходу виступив Директор Інституту землекористування Національної академії аграрних наук України, доктор економічних наук, профессор, член-кореспондент НААН України Йосип Дорош. Він висвітлив питання предмету управління та формування земель комунальної власності, інструменти реалізації повноважень громад в управлінні цими землями, питання встановлення сервітутів, емфітевзису, суперфіції та інші актуальні питання щодо врегулювання земельних відносин.